«Батьківщина» підтримала криміналізацію незаконного перетину держкордону росіянами

«Батьківщина» проголосувала за проект закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону громадянами РФ (№7017).

«Законопроект розроблено для того, щоб сприяти забезпеченню захисту суверенітету та територіальної цілісності України шляхом криміналізації незаконного перетину державного кордону представниками держави-агресора РФ», – зазначив під час обговорення у парламенті заступник Голови партії, голова комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін.

Проектом пропонується встановити кримінальну відповідальність за перетинання державного кордону України особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, що суперечать національним інтересам України, будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості.

«Моя поправка, внесена під час першого читання, яка стосувалась не лише відповідальності за перетин державного кордону, а й за перетин лінії розмежування, врахована в іншому законодавчому акті. Більше того, тепер ця законодавча ініціатива стосуватиметься не громадян України, але лише тих, хто відноситься до країни-агресора. Ці застереження нас влаштували і ми голосували за цей законопроект», – сказав заступник керівника фракції Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова