«Батьківщина» підписала Меморандум про співпрацю з бізнес-асоціаціями

«Батьківщина» підписала Меморандум про співпрацю з найбільшими бізнес-асоціаціями, які представляють реальний сектор економіки. Від імені партії та фракції підпис поставила лідер Юлія Тимошенко.

«Ми всі розуміємо, що уряд сьогодні створив важкі умови для роботи підприємств всіх рівнів – малого, середнього. Ми всі розуміємо, що ніяких реформ в реальному секторі економіки сьогодні, на жаль, не відбувається. Побори, хабарництво, невігластво, корупція – це все, що супроводжує сьогодні життя наших підприємців. Окрім того, відсутність кредитування, акцентованої підтримки для розвитку малого та середнього підприємництва. Ситуація дуже важка!» – наголосила Голова партії під час підписання Меморандуму.

_APM4531

Тимошенко також подякувала понад 200 підприємницьким організаціям, які взяли на себе відповідальність розробити конкретний план дій.

Мета укладеного Меморандуму – подолання економічної кризи в країні, боротьба з корупцією, формування професійного уряду, який виконуватиме вимоги Всеукраїнського бізнес-форуму до влади.

Зокрема, як зауважила лідер «Батьківщини», учасники бізнес-форуму, який нещодавно відбувся у Києві, запропонували українській владі «чітку, покрокову, конкретну програму реформування економіки України».

_APM4668

У кулуарах парламенту Юлія Тиморшенко також пояснила журналістам, що план бізнес-асоціацій щодо відновлення економіки є «фундаментальною роботою, яка покроково рекомендує уряду, президенту, парламенту, як саме виводити ситуацію в країні з глухого економічного кута».

«Ці понад 200 асоціацій – це справжній скарб України, це підприємці, які звикли прокладати собі дорогу крізь корупцію, хабарництво, приниження, заборони і жахливий тиск, рейдерство, безправ’я. Тому підприємництво сьогодні сильніше за уряд, за парламент, за будь-яких політиків. І владі слід дослухатись до того, як підприємництво рекомендує вести країну вперед»,- зазначила народний депутат.

Юлія Тимошенко також оголосила важливі пункти підписаного Меморандуму з бізнес-асоціаціями, які, зокрема, стосуються:

– спільної роботи з розробки законопроектів, які будуть запропоновані українській владі від бізнесу;
– продовження роботи фракції «Батьківщина» щодо ухвалення законопроектів, спрямованих на реальне реформування економічного сектору держави;
– підтримки вимог бізнес-асоціацій щодо призначення на урядові посади шляхом відкритого конкурсу із залученням усіх підприємницьких асоціацій України.

_APM4565

«Підприємці дуже добре знають ціну всім чиновникам, усім аналітикам, усім теоретикам нашої держави. Вони можуть реально порадити, які міністри в майбутньому уряді будуть працювати найефективніше», – вважає Тимошенко.

За її словами, «бізнес сьогодні вимагає, щоб не було кулуарних призначень міністрів, щоб не було кулуарних домовленостей, коли фінансові потоки міністерств віддаються політичним силам за квотами».

«Ми підписали Меморандум, тому що хочемо разом з підприємцями України проводити їх стратегію в життя», – підсумувала Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також розкритикувала той факт, що на церемонії підписання Меморандуму з бізнес-асоціаціями не було міністрів, а інші фракції були представлені на рівні заступників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова