«Батьківщина» організовує толоку з допомоги постраждалим від повені

В суботу, 27 червня, команда Чернівецької «Батьківщини» організовує загальнообласну толоку з допомоги найбільш постраждалим від повені. Будуть допомагати відновлювати підтоплені житла, а також привезуть харчові набори. Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко тримає ситуацію на особистому контролі.

Про це повідомив Голова Чернівецької обласної «Батьківщини» Іван Мунтян під час відвідин села Ревне Кіцманського району, жителі якого оговтуються після підтоплення повеневими водами. Він роздав селянам хліб і випічку, крупи й борошно, а на завтра закликає однопартійців та всіх небайдужих об’єднатися, щоб допомогти потерпілим від стихії.

«Потрібна важка техніка, грейдери, екскаватори. Найскладніша проблема – очистити будинки і подвір’я від намулу. Потрібна фізична допомога, від кожного, хто може допомогти. Потім будуть оцінювати збитки, а сьогодні треба рятувати людей! Юлія Володимирівна особисто щодня цікавиться ситуацією, адже вона пам’ятає всіх, кого торкнулася така ж біда у 2008 році», – зазначив Іван Мунтян.

Голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк також переконана, що не можна втрачати ані хвилини, адже зволікання може ускладнити подальшу роботу з відновлення осель.

«Сьогодні 5 хат відчистили силами мешканців Мамаївської ОТГ, до якої входить с. Ревне. Це важка фізична праця, і ці хати вже сохнуть. В інших ще стоїть намул, і якщо він засохне – далі позбутися його буде набагато важче», – повідомила Наталія Катрюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова