«Батьківщина» Одещини виступає проти Стамбульської конвенції

«Батьківщина» Одещини виступає проти Стамбульської конвенції, яка загрожує існуванню інституту сім’ї в Україні.

Нещодавно Верховна Рада України ратифікувала Стамбульську конвенцію, яку підтримали усі парламентські фракції окрім «Батьківщини». На думку голови фракції Юлії Тимошенко, депутати з інших партій пішли проти волі українців, адже таке важливе питання варто було б винести на всенародний референдум.

Лідерка «Батьківщини» наголосила, що попри красиву назву конвенції –  про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами – документ в першу чергу впроваджує поняття гендеру та нав’язує непритаманні українському суспільству цінності.

Після ратифікації Стамбульської конвенції ВР на сайті Президента України з’явилась петиція із закликом денонсувати Закон про її ратифікацію, яку ініціювала Юлія Тимошенко.

Цю петицію вже підтримала Православна Церква України, зазначивши, що «Церква разом з усіма іншими Церквами і релігійними організаціями виступає проти намагань під прикриттям боротьби з домашнім насильством внести в українське законодавство ідеологічні, світоглядні та медичні поняття «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» як юридичні терміни, щоби у законодавстві підмінити біологічну стать (жінка і чоловік) гендером».

В Одеській області представники церков та «Батьківщини» вже провели зустрічі та обговорили питання Стамбульської конвенції, висловивши єдину думку щодо підтримки петиції Юлії Тимошенко щодо денонсації Закону про ратифікацію даної конвенції.

Голова Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський та керівник партосередку міста Одеса Михайло Поживанов зустрілись із Єпископом Одеським та Балтським Православної Церкви України, Владикою Афанасієм. На зустрічі обговорили питання підтримки петиції для якнайшвидшого набрання 25 тисяч підписів та недопустимості розколу українського суспільства.

«Батьківщина» Одещини, актив партії та депутати місцевих рад усіх рівнів активно включились до підтримки петиції, бо нам важливо зберегти наші цінності та Україну. Окрім того, обговорили з Владикою Афанасієм питання будівництва храму в місті Одеса, зі свого боку надаватимемо повну підтримку та максимальну допомогу в такій важливій справі», – розповів Олег Радковський.

Політики провели зустріч з Олександром Димовим, головою Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Просвіта». Отець Олександр висловив повну підтримку ініціативи Юлії Тимошенко щодо денонсації Стамбульської конвенції, як неприйнятної для українського суспільства.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова