«Батьківщина» не підтримає легалізації азартних ігор

Фракція «Батьківщина» у Верховній раді виступатиме проти ухвалення урядового законопроекту, який легалізовує азартні ігри в Україні.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Абдуллін, відповідаючи на запитання журналіста УНН.

За його словами, позиція фракції залишається незмінною – легалізація азартних ігор матиме негативний вплив на життя українців.

«Коли Юлія Володимирівна Тимошенко була прем’єр-міністром, ми піднімали це питання, оскільки була просто величезна кількість усіх цих одноруких бандитів, при чому, де завгодно – у переходах, у магазинах. Не можна повертатись до того, що було раніше, – у нас же ніхто ні в чому не знає міри. Нема ніякої гарантії, що через півроку після легалізації ми не повернемося до того, що було. Це ж реальна хвороба  – люди понесуть туди свої заощадження, заробітні плати. Якби усе це було б цивілізовано, можна було б про щось думати, на жаль, так у нас не буває», – зазначив він.

За словами Абдулліна, дуже багато країн живуть без грального бізнесу, і трагедії у цьому немає. Загалом же, щоб легалізувати цей бізнес, треба вирішити досить велику кількість питань, тож зараз це питання взагалі не варто піднімати.

На переконання народного депутата від «Батьківщини» Олени Кондратюк, є багато інших джерел для наповнення Державного бюджету, окрім легалізації азартних ігор.

«Для наповнення бюджету можна знайти багато інших додаткових джерел фінансування, починаючи з митниці. Але повернення на кожному кроці азартних ігор, як це було раніше, принесе нам велику соціальну біду. Ми ще не бачили нового урядового законопроекту, але впевнена, позиція фракції залишиться незмінною», – наголосила вона.

Нагадаємо, у період 2015-2016 колишнє керівництво Мінфіну тричі намагалось легалізувати азартні ігри, однак всі вони були визнані лобістськими і корупційними, прописаними під окремих бізнесменів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова