«Батьківщина» голосувала проти «банківського» закону, який суперечить Конституції та інтересам українців

Так званий «банківський» закон, який нахабно протягнула президентська монобільшість та її нинішні союзники на догоду іноземним спекулянтам, – це профанація і злочин проти суверенітету України. Фракція «Батьківщина» не підтримала закон №2571-Д, що суперечить інтересам людей.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді.

«Цей закон не проти «Приватбанку», цей закон – прямо суперечить суверенітету України. Цим документом український народ позбавляють права управляти Національним банком, а Національний банк позбавляють конституційного обов’язку підпорядковуватися рішенням суду. Цей закон, по суті, оголошує амністію тим, хто управляв Національним банком, тим, хто управляв Фондом гарантування вкладів, – вони залишаться безкарними, а людям не повернуть ні копійки, бо все вже вкрадено», – обурилася Юлія Тимошенко.

У свою чергу, заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко зауважив, що згідно з законом №2571-Д Національний банк намагаються вивести з-під юрисдикції українських судів.

«Згідно з цим законом у нас з’явиться такий учасник судового процесу – супервідповідач, Національний банк, який отримає низку прав, що значно більші за всі права позивачів в усій країні. Суди будуть зобов’язані керуватися висновками Національного банку при розгляді справ. Очевидно, що цей закон антиконституційний», – зазначив Сергій Власенко.

Голова «Батьківщини» наголосила, що «банківський» закон порушує 11 статей Конституції України. Тому, переконана Юлія Тимошенко, після голосування цього документу він буде скасований рішенням Конституційного суду.

«Можливо, МВФ і ляльководи з глобального простору не знають, що після прийняття цього закону, він буде скасований у Конституційному суді. Ми будемо обов’язково підписувати звернення до Конституційного суду, щоб більше нікому, ніяким дилетантам та невігласам навіть на думку не спало такі закони ухвалювати», – запевнила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко нагадала, що фракція «Батьківщина» подала окремий законопроєкт щодо «Приватбанку», але його «слуги народу» навіть не розглядали.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова