«Батьківщина» наполягла на реструктуризації комунальних боргів для населення

Парламент підтримав пропозицію «Батьківщини» щодо реструктуризації боргів населення за комунальні послуги, які виникли станом на 1 липня 2016 року.

Про це повідомив народний депутат, член фракції Вадим Івченко.

Зокрема, «Батьківщина» виступила з ініціативою щодо включення до законопроекту «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» норми, якою теплопостачальні та теплогенеруючі організації мають реструктуризувати заборгованості споживачів та установ за спожитий природний газ, використаний ними станом на 1 липня 2016 року.

Вадим Івченко уточнив, що нормою також визначено: «Умови реструктуризації заборгованості побутових споживачів не можуть бути гіршими, ніж умови реструктуризації заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій».

«Якщо ми допомагаємо комунальним і приватним організаціям, які забезпечують теплом наші будівлі, то давайте згадаємо і про людей та зробимо дзеркальну реструктуризацію», – закликав депутат від «Батьківщини».

Сьогодні парламентарі підтримали у другому читанні законопроект № 5273.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова