«Батьківщина» наполягає негайно розглянути в парламенті соціальні законопроекти, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» вважає перемогою те, що в порядку денному парламенту нарешті стоїть законопроект щодо скасування податку на пенсії.

Про це Голова фракції Юлія Тимошенко заявила на брифінгу журналістам за підсумками засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій, груп та комітетів.

«Батьківщина» також наполягатиме, щоб Верховна Рада так само невідкладно розглянула питання щодо підвищення мінімальної зарплати та індексації зарплат і пенсій», – сказала вона.

Окрім того, за словами Тимошенко, фракція вимагатиме, щоб вже наступного тижня розпочала свою роботу робоча група щодо необґрунтованості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Ці питання мають бути розглянуті невідкладно!» – наполягає лідер фракції.

Тимошенко звернула увагу і на те, що нарешті «Батьківщина» домоглася внесення до порядку денного законопроектів щодо скасування податку на пенсії.

«Це серйозний крок вперед і це говорить про те, що боротьба за соціальну справедливість таки закінчується результатом. Завтра ми будемо просити, щоб негайно розглянули законопроекти, які скасовують податок на пенсії звичайних пенсіонерів. Окрім того, наступним кроком ми вимагатимемо скасування податку для працюючих пенсіонерів, який є аморальним», – заявила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також наполягає, щоб негайно запрацювала робоча група щодо вивчення ситуації з тарифами на житлово-комунальні послуги.

«Ми хочемо разом з урядом публічно розібрати кожну складову собівартості ціни на газ – це вже не терпить жодного дня зволікання», – зауважила політик.

Рішення уряду Гройсмана щодо збільшення мінімальних зарплат та пенсій на 50 гривень лідер «Батьківщини» розцінює як наругу над людьми, оскільки інфляція за останній період сягнула 300%.

Тож Тимошенко запевнила, що фракція добиватиметься виконання закону щодо індексації зарплат та пенсій, який вперто ігнорується урядом.

«Ми вважаємо, що пан Гройсман як прем’єр-міністр України пішов абсолютно хибним, спотвореним шляхом, який прокладав ще Арсеній Яценюк: підвищення тарифів, покладання на людей ще вищих податків, заморожування соціальних стандартів. І на фоні цього квітне корупція!» – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також пообіцяла, що фракція докладатиме всіх зусиль, щоб парламент почав конструктивно працювати.

«Я сподіваюсь, що цей сесійний тиждень не перетвориться, як попередній, на ганьбу парламенту з незаконним призначенням Генерального прокурора, а все таки цей парламент стане хоч на якісь стратегічні рейки правильного управляння країною», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова