«Батьківщина» наполягає на включенні до порядку денного низки важливих законопроектів

Фракція «Батьківщина» наполягає на включенні до порядку денного пленарних засідань 17-20 січня низки важливих законопроектів, які тривалий час залишаються без розгляду.

Про це сьогодні повідомив заступник Голови фракції, голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін на Погоджувальній раді керівників фракцій та комітетів парламенту.

За його словами, термінового розгляду, зокрема, вимагає законопроект №1098 про Тимчасові слідчі та спеціальні комісії Верховної Ради, ухвалення якого було обіцянкою при створенні коаліції парламенту, а також законопроект №4380 про податковий суверенітет та офшорні компанії.

Окрім того, Андрій Кожем’якін  прикро констатував, що до порядку денного поточного пленарного тижня не включені аграрні питання та наголосив, що фракція ініціює включення законопроекту №5223 про внесення змін до Земельного Кодексу щодо недопущення тіньового відчуження земель сільськогосподарського призначення.

«Питання тарифів, на жаль, теж не потрапили до порядку денного. А зокрема два законопроекти –  №2597 та №2832 – проект постанови про утворення ТСК з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунальних господарств та законопроект щодо посилення захисту громадян від необґрунтованого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги», – наголосив народний депутат.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова