«Батьківщина» наполягає на розгляді законопроектів, які покращать життя людей, – Сергій Соболєв

«Батьківщина» закликає парламент самостійно сформувати порядок денний на наступний пленарний тиждень, а не чекати, поки його сформують люди.

Про це заявив перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

За словами народного депутата, в першочерговому порядку мають бути розглянуті всі питання, які покращать життя людей.

Це, зокрема, продовження до п’яти років мораторію на продаж землі, пакет законопроектів про повернення заощаджень усім ошуканим вкладникам, закони щодо зниження тарифів, а також пакет законів про деофшоризацію, які дозволять наповнити державний бюджет.

«Нам потрібно чітко зробити висновки з усього, що відбувається в країні. Наразі ні парламентська більшість, ні президент, ні уряд не формують порядок денний парламенту. А порядок денний формується громадянами країни, і на перший погляд здається, що це дуже добре. Але для чого тоді обирають президента, парламент, який формує уряд?» – наголосив Сергій Соболєв.

Заступник Голови фракції зауважив, що «Батьківщина» на початку кожного сесійного тижня наполягає на тому, щоб парламент розглядав ключові для життя людей питання, «але провладні сили говорять, що все це – не на часі».

«Коли ми наполягаємо на ухвалені законів, які б призвели до економічно обґрунтованого рівня комунальних платежів, про тарифи, які завищені в країні, коли ми вимагаємо ухвалити закони, які дозволять мільйонам вкладників, які втратили свої гроші в 84 банках, що були доведені до банкрутства Нацбанком, – нам говорять, що все це не на часі, що це не ті питання, які повинна розглядати Верховна Рада», – обурився  депутат.

Сергій Соболєв також нагадав: «Нам казали, що не на часі розглядати питання про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Нам казали, що це популізм, коли ми вимагали переглянути бюджет і знайти приховані сотні мільярдів гривень. І після того, коли люди організовано вийшли на вулиці – аграрії, вчителі, вкладники – тільки тоді парламент починає ухвалювати рішення».

Політик також наголосив, що Верховна Рада має сформувати порядок денний на наступний тиждень з урахуванням законопроектів, на яких наполягає фракція «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова