«Батьківщина» наполягає на проведенні парламентських слухань щодо обігу землі

Вадим Івченко закликав Верховну Раду підтримати постанову про проведення парламентських слухань щодо обігу землі, щоб почути думку аграріїв та експертів щодо цього питання.

«Ми маємо послухати людей, власників паїв, фермерів, сільгосптоваровиробників, представників аграрної науки, середній та малий аграрний бізнес: як вони сьогодні бачать ситуацію, яка розгортається в країні навколо відкриття ринку землі», – наголосив народний депутат від «Батьківщини» під час брифінгу у Верховній Раді.

Він нагадав, що аграрний комітет підтвердив своє рішення рекомендувати до розгляду в сесійній залі законопроєкт про ринок землі №2178-10, яким скасовується заборона на продаж землі іноземцям або компаніям з іноземними інвестиціями.

«Аграрії виходять на мітинги, соціологічні дослідження свідчать, що люди проти саме такого обігу землі, де одними з головних покупців виступатимуть іноземці. До того ж представники аграрних асоціацій та спілок, фермерські організації, народні депутати інших фракцій вимагають переглянути рішення», – зауважив політик.

Натомість, обурився представник «Батьківщини», монобільшість вирішує на ці питання не зважати: «Парламент сьогодні перетворюється на технічний орган, де «Слуги народу» перестали цей народ чути».

Вадим Івченко наголосив, що «Батьківщина» послідовно намагається змінити ті рішення, які не відповідають інтересам України, і виступає за проведення референдуму щодо вирішення важливих для країни питань.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова