«Батьківщина» наполягає на продовженні мораторію на продаж сільгоспземлі на п’ять років, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» наполягає на продовженні мораторію на продаж сільськогосподарської землі на п’ять років.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Тимошенко також вимагає відкликати законопроект №5535, внесений народними депутатами від фракції Блоку Петра Порошенка, який передбачає продаж сільськогосподарської землі всередині 2017 року.

«Я звертаюсь до Президента: або негайно дайте команду своїм маріонеткам відкликати законопроект №5535, або це означатиме, що президент стоїть за порушенням мораторію на продаж сільськогосподарської землі та реально нищить країну через привласнення землі», – заявила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що влада, розуміючи, що об’єднані громади – це сільськогосподарська земля, застосувала максимальний брудний адмінресурс на виборах 183 об’єднаних громад, які відбувались останні два тижні.

Окрім того, Тимошенко повідомила, що у середу відбудуться парламентські слухання щодо продажу сільськогосподарської землі, на яких хотіли не допустити виступ керівника Асоціації фермерів, тому що фермери України виступають радикально проти продажу сільськогосподарської землі.

Натомість, за словами Тимошенко,  до виступів на слуханнях масово залучені «представники аграрних кланів, в тому числі президентського клану та різного роду ґрантоїди, які будуть промивати мозок щодо продажу сільськогосподарської землі».

Тимошенко закликала всіх, кому не байдужа доля української землі, прийти у середу на парламентські слухання: або в зал, або поряд з Верховною Радою.

Голова фракції також заявила, що в разі, якщо президент не стане на захист сільськогосподарської землі, «Батьківщина» ініціюватиме  проведення Всеукраїнського референдуму з цього питання: «люди мають сказати «за» продаж сільськогосподарської землі вони чи «проти».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова