«Батьківщина» наполягає на посиленні захисту журналістів та їхніх сімей

Голова Комітету з питань молоді та спорту, народний депутат від «Батьківщини» Андрій Кожем’якін подав на розгляд парламенту законопроєкт «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень проти журналістів» (№3633).

Як зазначено у пояснювальній записці, документ спрямований на посилення захисту журналістів, їхніх близьких родичів, членів сімей від застосування погроз або насильства через професійну діяльність та у випадку перешкоджання роботі.

«В Україні бути журналістом буває досить небезпечно, і цю ситуацію можна виправити, ухваливши необхідні законодавчі зміни. Ми пропонуємо збільшити санкції та передбачити кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до чотирнадцяти років за погрози, насильство, знищення чи пошкодження майна, заподіяння тілесних ушкоджень журналістам чи представникам їхніх родин», – зазначив автор законопроєкту Андрій Кожем’якін.

Ухвалення цього документа сприятиме посиленню захисту журналістів, їхніх близьких родичів та членів сімей від погроз або застосування насильства під час здійснення журналістами законної професійної діяльності.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова