«Батьківщина» наполягає на чіткому дотриманні регламенту під час розгляду законопроєктів у Верховній Раді

Голова аграрного комітету порушує регламент під час розгляду правок до законопроєктів щодо розпродажу землі. Документи, які опрацьовуються неналежним чином, не можна виносити на голосування у парламенті.

На цьому наголосив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час спілкування із журналістами у Верховній Раді.

«Зараз у керівництва парламенту триває нарада лідерів фракцій, ініційована «Батьківщиною». Розгляд земельного питання може бути розблоковано лише за умови, якщо народним депутатам роздадуть порівняльну таблицю, яка відповідатиме регламенту, а не таку, де вже сказано, яка правка підтримана, а яка – відхилена», – наголосив народний депутат.

Сергій Соболєв зазначив, що голова аграрного комітету не організовує роботу депутатів належним чином і нехтує регламентом через власний конфлікт інтересів.

«Мені здається, що для «Слуги народу» легше змінити голову Комітету, бо він не може організувати його роботу, крім того, лобіює інтереси своєї власної аграрної структури. Враховуючи той факт, що за дві доби профільний аграрний комітет розглянув лише 200 правок, законопроєкт про землю може бути винесений на розгляд парламенту вже в Новому році», – резюмував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова