«Батьківщина» надає посильну допомогу і підтримку українцям у боротьбі з епідемією коронавірусу

Депутати регіональних осередків партії «Батьківщина» в умовах карантину та непростої економічної ситуації вживають усіх необхідних заходів, аби допомогти людям протистояти поширенню коронавірусу в країні.

Зокрема, у Миколаївській області депутат Первомайської районної ради від «Батьківщини» Валентин Вусик передав маски та одноразові халати медичним і соціальним закладам Лисогірської сільради Первомайського району. А депутат цієї ж ради, «батьківщинівець» Ігор Савченко, відкрив на своєму підприємстві швейну майстерню, де виготовляють захисні маски. Готові вироби безкоштовно роздають жителям Первомайська.

На Полтавщині активісти обласної парторганізації організували акції з безкоштовної роздачі засобів захисту від вірусної інфекції. За словами голови Полтавської обласної парторганізації Руслана Богдана, наразі людям роздали понад шість тисяч масок.

Своєю чергою, заступник голови Полтавської обласної парторганізації, депутат фракції «Батьківщина» в облраді Андрій Сімонов підтримує малозабезпечених громадян. Так, за власні кошти він закупив понад дві тонни харчів. Волонтери місцевого партосередку допоможуть сформувати продуктові набори та доставити їх до адресатів.

Голова фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді, очільник міського партосередку Роман Діскант перерахував у місцевий фонд боротьби з коронавірусом 150 тисяч гривень, перший заступник голови обласної парторганізації Юрій Тренкін на рахунок фонду переслав 10 тисяч гривень та передав у Третю міську лікарню швидкої допомоги харчі для ізольованих пацієнтів, які контактували з хворими на коронавірус.

На Закарпатті голова Мукачівської міської парторганізації Олександр Переста і волонтери Центру протидії коронавірусу організували адресну доставку продуктових наборів людям похилого віку.

  

До боротьби з поширенням коронавірусу долучилися й представники «Батьківщини» на Рівненщині. Так, директор Костопільського заводу скловиробів, член виконкому Костопільської міської ради Сергій Кучерук спільно з депутатом Костопільської міської ради від фракції «Батьківщина» Анатолієм Литвином придбали для районної лікарні два апарати штучної вентиляції легень. А голова Костопільської районної партійної організації Сергій Ткачук передав у лікарню миючі та дезінфікуючі засоби для безпеки лікарів.

Також костопільські «батьківщинівці» підтримали виділення на боротьбу з коронавірусом із районного бюджету близько 400 тисяч гривень, а з міського – понад 200 тисяч.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова