На Київщині БПП не здобув жодного мандату, «Батьківщина» отримала впевнену перемогу, – Костянтин Бондарєв

Блок Петра Порошенка на Київщині не отримав жодного мандату на виборах до рад ОТГ, що відбулися 29 жовтня. Натомість, «Батьківщина» отримала 44,8% за кількістю депутатів, обраних від партій.

Такі результати паралельного підрахунку голосів повідомив на прес-конференції голова Київської обласної «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.

«Це – чесний результат, справжнє соціологічне дослідження настроїв українців, а не проплачені президентом сфальшовані рейтинги. На результат цього волевиявлення не змогли вплинути ані махінації, ані шантаж, ані підкуп виборців. «Батьківщина» вкотре довела своє беззаперечне лідерство, попри весь тиск, який останнім часом чинився на партію», – сказав політик.

Зокрема, як повідомив очільник Київської обласної парторганізації, у Медвединський та Великодимерській ОТГ відсоток обраних від «Батьківщини» становить 62,5 та 66,7 відповідно (10 і 12 депутатів).

Загалом на Київщині «Батьківщина» здобула 30 мандатів.

За словами Костянтина Бондарєва, результат виборів до рад ОТГ продемонстрував справжній електоральний настрій та рівень довіри до влади.

«Порошенко навіть не намагався створити імітацію демократії – на виборах використовували усі можливі брудні методи. На партійців чинився шалений тиск з використанням силовиків та адмінресурсу, кандидатів та виборців залякували. Влада грубо втручалася у виборчий процес, а проти голів територіальних громад та активістів розпочато репресії – порушувалися кримінальні справи, проводилися незаконні обшуки», – обурився лідер Київської обласної «Батьківщини».

Наприклад, напередодні виборів у Фурсівській ОТГ екс-регіоналка Татяна Засуха відкрито агітувала за представників фракції БПП та скуповувала голоси виборців. Грошові суми, що роздавала Засуха, сягали двох тисяч гривень.

«І навіть за цих умов БПП не отримав жодного мандату на Київщині!» – наголосив Костянтин Бондарєв.

Він також прокоментував результат «Аграрної партії України», яка посіла на виборах третє місце.

«Аграрна партія України – це лобісти агрохолдингів та кишеньковий інструмент президента, покликаний забирати голоси у «Батьківщини». На цих виборах аграрії лише виконували технічну функцію, що є ще одним махінаторським знаряддям в руках Порошенка», – переконаний Бондарєв.

За словами політика, народ нарешті зрозумів, що мафію в країні можна перемогти, а часи, коли за гречку можна було купити голоси,  вже минули.

«Сьогодні наші громадяни свідомі того, що політика олігархічної мафії на чолі з Порошенком – шлях у безодню. Ці вибори довели, що українці готові чинити спротив махінаторам, бандитам та маніпуляторам і не стануть продавати своє майбутнє на наступних парламентських і президентських виборах», – підсумував голова Київської обласної «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова