«Батьківщина Молода» провела в Києві Х Школу політичного успіху

У вівторок, 21 травня, у Києві відбулось урочисте закриття Х ювілейної Школи політичного успіху, яку для столичної молоді організувала Київська міська організація «Батьківщина Молода».

Як наголосив під час заходу керівник служби Голови партії Михайло Лівінський, «Батьківщина» – це політична сила, яка з обдарованих молодих людей робить реальних політиків.

«Батьківщина» докладає чимало зусиль, щоб створити соціальний ліфт для молодих талановитих українців, які люблять свою країну та хочуть їй допомогти. Хочу вам побажати успіху, тому що успіх молодої людини – це успіх нашої держави. Будьте успішними і тоді Україна стане красивою, щасливою країною», – сказав він.

Голова Київської «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко наголосив, що мета школи – підвищити рівень політичної освіти молоді, залучити її до активної участі в політичному та громадському житті країни, поділитись з нею знаннями, як ефективно реалізувати свої лідерські якості в умовах сучасного політичного життя України.

«Навчання у Школі політичного успіху дає не лише знання, а й шанс долучитися до реальної політики. Кращі випускники наших шкіл у різних містах України мають можливість стати кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» або помічниками депутатів на різних рівнях», – зазначив він.

Цьогорічна Школа політичного успіху тривала з березня по травень. Дипломи про її закінчення отримали 43 учасники, з них – 17 з відзнакою.

Навчальна програма Х Школи політичного успіху включала лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Нагадаємо, Школа політичного успіху – традиційний освітній проект «Батьківщини Молодої», який проводиться сьомий рік поспіль для студентських лідерів та активної молоді у різних містах України, зокрема у Києві, Луцьку, Харкові, Дніпрі, Вінниці, Сумах, Івано-Франківську, Одесі, Запоріжжі, Чернігові, Хмельницькому, Тернополі, Житомирі, Білій Церкві.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова