«Батьківщина» виступає за розгляд у ВРУ відставки голови НБУ Гонтаревої

Фракція «Батьківщина» виступає за розгляд питання про відставку голови НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Нема жодного сумніву в тому, що відбувається свідома політика з метою знищення економіки країни, соціальної, фінансової сфери, тобто відбувається примусове скорочення населення України», – наголосила Тимошенко.

За її словами, саме Валерія Гонтарева натиснула «червону кнопку» для запуску руйнації держави, і зробила це за дорученням вищих керівників держави. Цією кнопкою стало саме зниження втричі курсу гривні, після чого жодна економіка, жодна фінансова система вижити не здатна, переконана політик.

«Об’їхавши країну, ми побачили, що мільйони людей залишились без депозитів, не можуть повернути валютні кредити. Вісімдесят українських банків знищено, а в них знищено заощадження людей», – зазначила Тимошенко.

Виборюючи свої заощадження, у Дніпропетровську спілка вкладників звернулась до парламенту з вимогою негайно провести парламентські слухання щодо вирішення питань ошуканих вкладників і щодо погашення валютних кредитів, зауважила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що цього тижня «Батьківщина» проведе збори активістів, які представляють інтереси ошуканих вкладників.

«Ми організуємо з ними публічну роботу і доб’ємося, щоб Гонтарева негайно була звільнена з посади», – заявила лідер «Батьківщини».

Сьогодні ж Юлія Тимошенко розкритикувала порядок денний Верховної Ради на поточний тиждень і наголосила, що в ньому немає законів, які полегшують життя людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова