«Батьківщина» дякує виборцям за перше місце на виборах в ОТГ

Партія «Батьківщина» отримала перше місце на виборах до рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ), що відбулись 30 квітня.

«Батьківщину» в нових радах, за попередніми даними, представлятимуть 27,5% депутатів, висунутих від партій.

Лідерство політичної сили Юлії Тимошенко вкотре підтверджено, незважаючи на шалений тиск з боку влади та провладних партій і кандидатів.

Нагадаємо, 30 квітня відбулись вибори в 47 ОТГ. Окрім цього, до місцевих рад обирались 1106 депутатів. Наразі, за попередніми підрахунками партії, є дані по 957 обраних депутатах: з них 721 – висуванці від партій, з яких 198 є представниками «Батьківщини» – 27,5%. Ця перемога свідчить про відповідність політичної стратегії партії очікуванням громадян.

«Батьківщина» дякує кожному, хто віддав її депутату свій голос. У нашому єднанні криється сила, яка може подолати руїну сьогодення та відкрити шлях до благополуччя всіх українців та розквіту України.

Своєрідний рекорд встановлено на Полтавщині, тут до Рокитнянської ради ОТГ 10 з 14 депутатів обрані від нашої партії.

До Бокіймівської ради, що на Рівненщині, з 22 депутатів 9 обрано від «Батьківщини». Голосування проходило у п’яти селах Млинівського району: Війниця, Смордва, Вовничі, Хорупань та Бокійма.

Голова обласного осередку партії Микола Кучерук наголосив, що селяни, проголосувавши за наших кандидатів, вкотре підтвердили, що політична сила Юлії Тимошенко на правильному шляху.

«Люди розуміють, чому влада усілякими методами намагається не дозволити нам провести Всеукраїнський референдум щодо заборони на продаж сільгоспземлі і готові допомагати разом з нами відстоювати своє право на майбутнє», – наголосив він.

В Яськівській раді (Одеська область) 8 з 26 мандатів також отримали наші партійні висуванці.

«Результат на виборах в об’єднаних територіальних громадах 30 квітня показав реальний відсоток підтримки виборців дій команди «Батьківщина» в Одеській області. 42% – це впевнене лідерство серед політичних сил і червона картка для партії влади», – заявив керівник Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський.

Свою присутність представники «Батьківщини» збільшили і в радах ОТГ на Волині – 21 депутатський мандат на виборах у п’яти новоутворених ОТГ. Найкращий результат у партійців, що балотувалися до ради Вишнівської ОТГ – вони вибороли перемогу на восьми округах.

«Депутати «Батьківщини» отримали на п’ять мандатів більше, ніж торік на грудневих виборах. А порівняно з президентською «Солідарністю» здобули майже вдвічі більше депутатських місць», – сказав в.о. голови Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

Наразі також підтверджена інформація щодо двох новообраних голів ОТГ від «Батьківщини»: наш представник став селищним головою Магерівки (Львівщина). До того ж, 9 з 22 депутатів до Магерівської селищної ради обрано від партії «Батьківщина».

Кандидат від політичної сили Юлії Тимошенко також переміг на виборах Селятинського сільського голови (Буковина). Тут 6 з 22-ох місцевих депутатів – «батьківщинівці».

Підрахунок голосів триває. І дуже погано, що він нагадує не цивілізований демократичний процес, а підступну війну. Тому досі немає 100% даних від ТВК, а тільки попередні – безпосередньо з дільниць. Є регіони, де у нас відверто вкрали голоси й перемогу, і ми боремося за відновлення громадянської та політичної справедливості.

Так, наприклад, на Закарпатті провладна партія вкрала голоси, віддані за «Батьківщину». Немає даних щодо виборів в Олешанській ОТГ на Івано-Франківщині, де спостерігачі анонсували перемогу кандидата від «Батьківщини» на виборах голови. Йде перерахунок голосів в Черкаській області. Досі немає інформації з ОТГ в Запорізькій області.

Яскравий приклад, як владні партії намагаються вкрасти у нас перемогу, зараз відбувається в місті Снігурівка Миколаївської області, де на позачергових виборах голів мером було обрано Леоніда Голоблю, керівника фракції «Батьківщини» в Снігурівській райраді. Він через шалений тиск з боку президентсько-прем’єрської вертикалі влади був вимушений балотуватись на посаду голови міста самовисуванцем. Та виборці знали, що голосують в його особі за нашу партію. І Леонід Голобля переміг, набравши 36,63% голосів виборців.

Проте, як повідомив керівник фракції ВО «Батьківщина» в Миколаївській обласній раді Михайло Соколов, зараз керівництво регіональної організації БПП «марно намагається примусити пана Леоніда відмовитись від «Батьківщини» та перейти до партії президента».

«Але ж всі розуміють, що це неможливо, і ніякий тиск не допоможе БПП вкрасти у наших виборців довіру, надану «Батьківщині», – зауважив Михайло Соколов.

Тиск з боку влади посилюється. І це свідчить про те, що вони чудово розуміють, як близько до того дня, коли народ зніме їх з посад та суворо спитає за всі справи. Наша перемога вже близько. Перемога заради кожного українця, заради наших дітей!

З повагою,
Політична партія ВО «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова