Батьківщина діє: на боротьбу з коронавірусом партійці виділили близько 6 мільйонів гривень власних коштів, роздали 300 тисяч масок

Від самого початку пандемії COVID-19 представники ВО «Батьківщина» активно долучились до роботи з боротьби та протидії розповсюдженню захворювання.

Партійці закупили і роздали понад 300 тисяч одноразових і багаторазових захисних масок, на нагальні потреби українців виділили близько 6 мільйонів гривень власних коштів. На цю суму закуповувались найбільш необхідні товари – медичне обладнання, тести ЦЛР, медикаменти, дезінфікуючі засоби, захисні костюми для лікарів, соціальні продуктові набори для малозабезпечених і вразливих груп населення.

По всій Україні депутатами від «Батьківщини» різних рівнів ініційовано та проведено низку позачергових сесій рад, під час яких «батьківщинівці» одностайно наполягали на значному виділенні додаткового фінансування на потреби, які виникли у зв’язку з всесвітньою пандемією коронавірусу. Загалом на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби було виділено з місцевих бюджетів 10 мільйонів 741 тисяч 266 тисяч гривень.

Передусім, члени ВО «Батьківщина» зосередилися на посильному забезпеченні медичних установ, лікарень і їхніх працівників, які в цей непростий час відчувають найбільше навантаження і для яких коронавірус становить найбільшу небезпеку. Їм надають маски, антисептики, захисні костюми, бахіли, респіратори; у лікарнях ремонтують наявне обладнання, а також докуповують нове – тести ЦЛР, апарати штучної вентиляції легень, монітори спостереження за пацієнтами тощо. І, звичайно, депутати від «Батьківщини» під час позачергових сесій рад різних рівнів окремо наголошували на необхідності виділення коштів для підвищення заробітних плат і премій працівникам лікарень, які мають підвищене навантаження через боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Окремо варто відзначити соціально орієнтовану діяльність представників «Батьківщини». Очевидно, що найбільш незахищені групи населення, а також найбільш вразливі до коронавірусу літні люди потребували окремої адресної допомоги і підтримки. Перш за все, для цього було відкрито спеціальні «гарячі лінії», щоб фіксувати запити від громадян і їхні потреби. «Батьківщинівці» доставляли медикаменти, захисні маски, антисептики та харчі пенсіонерам, багатодітним і малозабезпеченим родинам, тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Залежно від потреб всім необхідним забезпечувалися атовці, працівники поліції, прокуратури, рятувальники, вихованці дитячих будинків та інтернатів, виправних установ.

Протидія поширенню коронавірусу, звичайно, потребує об’єднання зусиль, тому «батьківщинівці» ініціювали створення або долучалися до вже створених благодійних фондів, неурядових організацій, благодійних проєктів і, згуртувавшись із місцевими підприємцями, волонтерами та всіма небайдужими, підтримують у період карантинних заходів всіх, хто цього потребує.

Депутати ВО «Батьківщина», партійці, активісти, волонтери і молодіжна організація і надалі продовжуватимуть активну благодійну діяльність задля підтримки українців у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова