«Батьківщина» дала оцінку інциденту з побиттям запорізького чиновника – тепер слово за правоохоронцями, – Соболєв 

«Батьківщина» виключила зі своїх лав Андрія Акритова, начебто причетного до побиття голови державної виконавчої служби Приморського району Запорізької області Сергія Гогунського.

Про рішення партії повідомив заступник керівника фракції Сергій Соболєв.

«Для нас немає недоторканних.  Ми вважаємо, що перед законом всі мають бути рівними. Тепер завдання правоохоронців розібратися в деталях інциденту», – заявив він.

Водночас депутат закликав губернатора Запорізької області Костянтина Бриля, який і розповсюдив інформацію про інцидент, не спекулювати на справі та не заважати розслідуванню.

За словами Сергія Соболєва, для «Батьківщини» партійна репутація в усі часи була не порожнім звуком, чого точно не скажеш про партію голови ОДА – БПП.

«Нагадав би пану Брилю про депутата Бердянської міськради Віктора Цуканова, відеодокази отримання хабаря яким є неспростовними. І про затримання за аналогічний злочин щойно обраного голови громади Вільнянського району Анатолія Клименка. Про його соратника Сергія Валентирова, чия родина фігурує на фото із замовником вбивства колишнього бійця АТО Віталія Олешка з позивним «Сармат». Зрештою, про прогулянки самого пана Бриля Дніпром на незареєстрованому катері обласного управління рибохорони, на якому його родич наступного дня «накатався» до такого стану, що це призвело до смерті одного та каліцтва іншого пасажира»,  – заявив Сергій Соболєв.

Як зазначив заступник керівника фракції, згадані ним особи досі мають партійні квитки БПП. Президентська сила, вочевидь, спокійно ставиться до порушення своїми членами законів, а справи за ними роками розглядаються в судах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова