«Батьківщина» буде боротись за інтереси громадян в держбюджеті-2018, – Сергій Євтушок

«Батьківщина» буде відстоювати потреби та інтереси звичайних українців під час розгляду проекту Державного бюджету на 2018 рік.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час прямого включення з кулуарів Верховної Ради України.

«Спільно з експертами «Батьківщина» підготувала та вже подала велику кількість поправок до проекту Державного бюджету на 2018 рік. Наша команда на чолі з Юлією Тимошенко готова «вигризати» кожну соціальну статтю бюджету, кожну цифру щодо зарплат, пенсій та стипендій, щоб полегшити життя українців. І ми не будемо голосувати за цей бюджет, якщо влада не врахує потреби людей», – наголосив парламентар.

Він зазначив, що на сьогодні бюджет України дійсно має величезний дефіцит, що обмежує видатки на забезпечення всіх необхідних соціальних потреб, саме тому «Батьківщина» внесла низку законодавчих ініціатив, які дозволять принести кошти в головну скарбницю.

«Наша фракція неодноразово наголошувала на тому, що гроші для наповнення дохідної частини можна було б взяти за рахунок деофшоризації, вивівши приховані статки українських олігархів з офшорних ям та змусивши їх сплачувати податки. Але нинішній владі це не вигідно – вона продовжує економити на пенсіонерах та чорнобильцях», – пояснив народний депутат.

Сергій Євтушок також висловив занепокоєння політикою уряду щодо місцевих бюджетів.

«Влада намагається покласти на місцеві бюджети неспівмірний тягар, який вони не зможуть витримати – це і пільгові видатки, і фінансування профтехосвітніх закладів. Щодня надходить величезна кількість звернень від сільських, міських голів та керівників новостворених ОТГ, свій негативний висновок щодо цього вже висловила й Асоціація міс України», – пояснив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова