Батальйон «Батьківщина» отримав від партії військове обладнання

Активісти партії передали військовим батальйону «Батьківщина» 57-ої механізованої бригади Збройних Сил України сучасне високотехнологічне обладнання – тепловізори та прибори нічного бачення.

До захисників України завітали народні депутати від «Батьківщини» Іван Крулько і Владислав Бухарєв та члени Політради партії Михайло Лівінський, Андрій Сенченко, Ірина Веригіна.

12115792_1015725215146415_7141996155576643807_n

Під час передачі обладнання та спілкування з військовими голова Луганської обласної парторганізації «Батьківщини» Ірина Веригіна зазначила, що знаходиться за 50 км від рідного дому, який досі – на окупованій території, зокрема, в Красному Лучі.

1«Я з жалем усвідомлюю, що не можу потрапити до своєї рідної домівки, це ще надто небезпечно для життя. Проте щиро вірю, що завдяки нашим мужнім хлопцям, воїнам-охоронцям ми зможемо звільнити нашу територію та відновити повноцінні кордони України. Але для цього потрібна політична воля і бажання керівництва держави», – сказала вона.

Військові батальйону вкотре дуже тепло зустріли «батьківщинівців», які тут – завжди бажані гості.
Сюди частенько навідуються представники партії, зокрема з Кіровоградщини.

З часу створення батальйону партія «Батьківщина»  активно опікується ним, доставляє сюди не тільки військове обладнання, а й надає гуманітарну домопогу, шиє одяг.

6

Цього разу була і несподіванка. Від імені лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко керівник служби Голови партії Михайло Лівінський передав ікони, освячені напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці у Володимирському соборі в Києві.

Цей дарунок військовиків особливо розчулив, адже стане для них святим оберегом та символом віри в перемогу.

Керівництво батальйону щиро подякувало партії «Батьківщина» за турботу, постійну моральну та матеріальну підтримку.

4

Нагадаємо, у травні 2014 року батальйон «Батьківщина» був сформований як батальйон територіальної оборони Кіровоградської області та приєднаний до 57-ої механізованої бригади Збройних Сил України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова