Банкова влаштувала атаку на Будинок офіцерів, щоб зірвати зустріч ветеранів батальйону «Батьківщина»

Зустріч ветеранів батальйону, створеного у 2014 році за ініціативою Юлії Тимошенко у відповідь на військову агресію з боку РФ, була зірвана за командою влади.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член політради партії «Батьківщина», лідер Всеукраїнського руху «Сила права» Андрій Сенченко.

За словами Андрія Сенченка, всю ніч керівництво Міноборони в авральному режимі відпрацьовувало розпорядження Банкової з попередження терористичної атаки на  Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України.

«За лічені хвилини було відключено енерго- та водопостачання будинку, проведені всі необхідні «антитерористичні» заходи», – зазначив він.

«Опівночі один з керівників Міноборони передзвонив Павлу Патарецькому – керівнику Штабу опору (Штаб спротиву), створеного партією «Батьківщина» навесні 2014 року. Він повідомив, що на вищому рівні ухвалено рішення не допустити призначені на суботу заходи – зустрічі ветеранів 34-го батальйону ТРО «Батьківщина», присвячені четвертій річниці виходу батальйону в зону бойових дій», – розповів член політради партії «Батьківщина».

У хамській формі зірвана зустріч, на якій збиралися вшанувати пам’ять загиблих, сказати спасибі живим і поговорити про давно назрілі реформи в армії, додав Андрій Сенченко.

Уся ця ситуація, на його переконання, пов’язана з тим,  безпосередню участь у формуванні та підтримці батальйону всі роки війни брала партія «Батьківщина», яку очолює Юлією Тимошенко.

Зазначимо, що згодом попри підступність влади зустріч ветеранів таки відбулась на стадіоні «Олімпійський».

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова