Бандитизм і насилля не пройдуть! «Батьківщину» не залякати! – Заява партії

Наближення виборів, які вже очевидно завершаться для нинішньої влади неминучою поразкою, змушують її окремих представників на місцях втрачати голови та заради збереження при посадах влаштовувати на мирних українських вулицях справжні бойові дії.

Минулої ночі на Київщині було спалено автомобіль кандидата в депутати Обухівської міськради від «Батьківщини» Валєха Магсудова та викрадено автомобіль лідера місцевого списку партії «Сила і Честь» Дмитра Зрайченка. Останній нещодавно зробив заяву про підтримку своєю політсилою представниці «Батьківщини» Лариси Ільєнко, як єдиного кандидата на посаду голови Обухівської ОТГ.

Команда Тимошенко вважає ці інциденти пов’язаними між собою і розцінює їх як спроби залякування та тиску з боку чинного мера Обухова Олександра Левченка та його політичних покровителів із президентської партії.

Спроби дискредитувати висуванців «Батьківщини» наклепницькими листівками та липовими кримінальними справами не принесли результату. І тепер місцеві князьки перейшли до відверто бандитських методів. Але і вони не спрацюють.

«Батьківщину» не залякати!

Ми сподіваємося, що правоохоронці якнайшвидше відреагують на подані заяви, встановлять і притягнуть до відповідальності замовників, організаторів та виконавців цих зухвалих злочинів.

Наразі ж, за кілька днів до доленосного волевиявлення, яке дає шанс змінити курс країни, закликаємо виборців Київщини, а також мешканців всієї України, ще раз замислитись і усвідомити, кого веде на вибори Зе-команда і як нинішні «слуги народу» через страх втратити владу та грошові потоки повертають країну в кримінальні 90-ті.

Згадайте про це 25-го жовтня і думайте, кому віддаватимете свій голос!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова