Антипутінська коаліція вже не роздумує, а діє, – Валентин Наливайченко

Наші міжнародні партнери, держави, які складають антипутінську коаліцію, вже перейшли до дій і дають потрібну зброю Україні.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» під час загальнонаціонального марафону заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«І візит Бориса Джонсона, і візити президентів Балтійських країн та Польщі, і майбутній візит Джо Байдена мають за своїм значенням не тільки і не стільки символіку, скільки реальний підйом діяльності всієї антипутінської коаліції», – сказав політик.

Валентин Наливайченко переконаний, що така підтримка лідерів держав свідчить про те, що «вся антипутінська коаліція вже не думає, не розглядає, а вирішила для нас і для себе надання серйозного, важкого озброєння для боротьби з російським агресором».

«Наші партнери вирішили серйозно посилити фінансову і макрофінансову підтримку України, по суті, фінансувати всі наші витрати. І взяти на себе всі витрати на біженців з України, наших громадян, які змушені були виїхати й перебувають на території країн-членів ЄС, США та й по всьому світу», – зауважив народний депутат.

Валентин Наливайченко зауважив, що російський агресор «з тремтінням вже очікує, чи буде візит президента США до України».

«Хто б що не говорив, але тверді дії Байдена здатні переконати багатьох лідерів держав підтримувати Україну, і ми це вже бачили на прикладі Індії, яка, зокрема, відмовилася закуповувати російську нафту», – вважає Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова