Андрій Сенченко: Закриття владою видань української армії – це зрада

Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко висловив обурення рішенням чинної влади закрити видання Міністерства оборони (газета «Народна армія» і журнал «Військо України») в той час, як у країні триває війна.

Про це він заявив виданню «Resonance.ua».

«Наші території захоплювали силою зброї, але готували це захоплення роками, отруюючи свідомість українських громадян – усіх, не лише цивільних, а й військових, які повинні були захищати власну країну. У сучасній війні інформація – це і щит, і меч, що може вражати ефективніше за кулі та снаряди. Роззброюватись в сучасному агресивному світі – дурість, роззброюватись під час війни – зрада», – зазначив Андрій Сенченко.

На його переконання, жодні прес-служби і замасковані піар-агенції військово-політичного керівництва держави не замінять видань української армії, які впродовж 27 років підтримували дух нашого війська і привертали увагу суспільства до проблем і завдань оборони та безпеки.

«Розумних пояснень таким рішенням знайти неможливо, так само як і рішенню Мінкультури про закриття «Кримської світлиці», що майже п’ять років була одним з символів боротьби за повернення Криму», – зауважив координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко.

«Якщо це спроба заощадити гроші для армії, то в мене є багато порад. Одна з них – припинити корупційні оборудки на закупівлі броньованих машин «Козак», що несподівано зросли в ціні спочатку на мільйон гривень, а потім ще на один. Цих додаткових 120 млн грн, які намагаються покласти до кишені за контрактами минулого і поточного років, вистачить на вирішення багатьох важливих завдань армії», – сказав він.

Андрій Сенченко порадив тим, кого втягують в корупційні схеми, задуматися про те, що відповідальність настане і дуже скоро.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова