Андрій Сенченко: Юлія Тимошенко – єдина, хто сформулював і запропонував стратегію миру

Юлія Тимошенко – єдиний кандидат у Президенти воюючої України, який сформулював стратегію відновлення миру без територіальних і політичних поступок агресору, а також запропонував її для широкого громадського обговорення.

Про це Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, запропонована лідером «Батьківщини» разом із кращими спеціалістами стратегія миру та безпеки дає відповіді на найважливіші питання: Як відновити мир, як повернути Крим і Донбас, як забезпечити безпеку країни та кожної української родини на майбутнє.

Андрій Сенченко зауважив: на жаль, офіційний старт президентської передвиборної кампанії продемонстрував, що заморожування конфлікту, а по суті, мовчазна відмова від Криму і Донбасу, – найпопулярніша «стратегія» більшості кандидатів.

«Сьогодні це зайвий раз продемонстрував Порошенко, заявивши про мудровану ідею «холодного миру» з Російською Федерацією. Начебто, все красиво: офіційно він не відмовляється від окупованих територій і навіть періодично на свята пафосно заявлятиме про наш Крим і наш Донбас. Але насправді збирається перекласти проблеми на плечі майбутніх поколінь», – зазначив він.

Порошенко і надалі, як і протягом попередніх п’яти років, із задоволенням наживатиметься на торгівлі через «холодну» лінію фронту і без кінця заявлятиме про безальтернативність цього самого «холодного миру» з агресором, прикро підсумував Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова