Андрій Сенченко: У влади стали здавати нерви

З початком передвиборної кампанії у влади стали здавати нерви.

Ситуація різко загострилася в зв’язку з низкою корупційних скандалів, які виявили весь цинізм Петра Порошенка і його найближчих поплічників. Побачивши лише частину злочинних схем наживи на війні і армії, країна здригнулася.

У критичній для себе ситуації Порошенко, який значиться Верховним головнокомандувачем Збройними Силами України, намагається у незаконний спосіб впливати на волевиявлення виборців-військовослужбовців.

У хід йдуть відверта брехня і тиск. В цей процес активно включилися окремі керівники Міноборони і Генерального штабу, що мають частку в корупційних доходах влади, а також деякі далеко не бездоганні керівники інших силових структур.

До поширення брехні щодо реального лідера президентських перегонів – Юлії Тимошенко – активно залучаються командири різного рівня і офіцери, що відповідають за роботу з особовим складом. Багато з них отримали завдання поширювати брехню про те, що нібито Юлія Тимошенко як майбутній президент має намір скасувати «бойові» доплати воїнам, які перебувають на першій лінії.

Найвинахідливіші прислужники влади множать фейки про те, що Тимошенко домовилася із Путіним, і всі АТОшники поїдуть до Сибіру.

Подібні спроби головних корупціонерів та їхніх пособників принижують Збройні Сили України.

Людина в погонах – не раб влади, вона – захисник нашої країни!

Команда Воєнного кабінету Юлії Тимошенко вважає своїм обов’язком попередити, що нам відомі імена авторів поширюваної брехні, а також керівників Міноборони та інших силових структур, генералів і офіцерів, які намагаються незаконно впливати на вибір військовослужбовців.

За кожну таку дію доведеться відповідати.

Андрій Сенченко, координатор Воєнного кабінету, Facebook, 11 березня 2019р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова