Андрій Сенченко: Нова стратегія миру та безпеки. Формула дій

30 жовтня у Київі пройшов Національний форум «Нова стратегія миру та безпеки», на якому вперше була запропонована стратегія дій на національному рівні та започатковано створення Воєнного кабінету, завдання якого – підготувати законодавче забезпечення запропонованої Стратегії та сформувати план конкретних дій щодо її реалізації.

Ми усвідомлюємо складність ситуації на цій війні, існуючє співвідношення сил і нікому не обіцяємо мир за два тижні.

Сучасна війна вимагає не штикових атак і танкових битв. Для досягнення результату необхідно повною мірою задіяти весь арсенал дипломатичних, військових, економічних, юридичних, інформаційних та інших можливостей країни і наших союзників.

Завдання української армії на сучасному етапі – стримувати агресора і нарощувати сили.

Завдання української дипломатії – на чолі з президентом – йти в наступ і домагатися колективних заходів з примусу агресора до миру і повернення Криму і Донбасу.

Свого часу Генрі Кіссінджер справедливо казав: «Надмірно покладатися на дипломатію може виявитися помилкою, але покладатися лише на силу, маючи в своєму розпорядженні недостатньо засобів, є самогубством».

Поділяючи цю точку зору, ми послідовно виступаємо за всебічне зміцнення української армії, але вважаємо, що для досягнення миру необхідно, в першу чергу, використовувати фактори економічного і дипломатичного тиску, покликаного примусити агресора до миру і повернення наших територій.

Само на цієї формулі і базується наша стратегія миру та безпеки.

У наступних публікаціях Воєнного кабінету Юлії Тимошенко, будуть розкриті основні завдання щодо реалізації стратегії миру і безпеки, а також шляхи їх вирішення.

Андрій Сенченко, член Політради партії «Батьківщина», лідер Всеукраїнського руху «Сила права», «Обозреватель», 16 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова