Андрій Пузійчук: Зменшити тарифи втричі можливо, тому влада не повинна зволікати, а почати нарешті діяти

Не вперше влада демонструє «послідовність» у своїх діях. Спочатку вони самі ж своїми необдуманими рішеннями створюють проблеми, а потім героїчно з ними борються. Цього разу тарифи.

У зимовий період, в умовах карантину та низької фінансової спроможності населення такий подарунок під ялинку народу від його слуг! А потім здивування – що, не сподобалось?

Хіба не можна було спрогнозувати наслідки підняття тарифів?

Звісно, що люди обурені, звісно – протести та перекриття доріг. А це ще далеко не все. Люди отримають за січень платіжки та прийдуть під Кабмін, Офіс Президента та Верховну Раду.

Зараз громадяни абсолютно справедливо у конституційний спосіб вимагають від влади якоїсь реакції, адекватних заходів.

І що ми маємо?

Невнятні заяви Зеленського, Арахамії та Шмигаля про якісь антикризові плани, тимчасове на час карантину державне регулювання тарифів, однак без відмови від їх підвищення.

А де адекватні управлінські рішення, чіткий алгоритм вирішення проблеми, де врешті решт справедливі тарифи, які обіцяв Президент Зеленський? При цьому для справедливих тарифів є все, немає тільки бажання влади.

«Батьківщина» неодноразово заявляла про те, що наша держава здатна забезпечувати своїх громадян дешевими енергоносіями завдяки газу власного видобутку та підземним газовим сховищам. Це дає можливість закуповувати газ улітку за найнижчими цінами та продавати його за такими ж низькими цінами взимку. Антикризовий план вже давно готовий!

На жаль, ми бачимо, що розраховувати на центральну виконавчу владу не варто, тому ініціюємо позачергові сесії місцевих рад різних рівнів і вимагатимемо від уряду ухвалення рішення про спрямування на потреби населення газу із наших підземних сховищ за ціною закупки.

Це дозволить миттєво зменшити тарифи втричі!

Вчора у моєму рідному Малині Житомирської області вже відбулась позачергова сесія міськради, на якій ухвалено відповідні звернення до Президента, Уряду та Верховної Ради.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 січня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова