Андрій Пузійчук: Влада повинна враховувати інтереси громад у питанні децентралізації

Наше спільне завдання – сформувати спроможні громади, які зможуть забезпечити мешканців якісними послугами у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти.

У цьому питанні держава має рухатися до ЛЮДИНИ, до ІНТЕРЕСІВ ГРОМАД.
Але в якийсь момент щось пішло не так. Сьогодні кілька слів про ситуацію з Мартинівською ОТГ на моїй рідній Житомирщині.

Що ми маємо? Одна з найперших утворених громад. Мешканці добровільно об’єдналися ще у 2017 році. Повністю спроможна. Існує та реалізує свої права кілька років, забезпечує потреби мешканців.

Що робить влада? Вирішує приєднати об’єднану у чіткій відповідності до закону, повністю функціональну Мартинівську ОТГ до Пулинської ОТГ: без врахування думки мешканців.

Ми тривалий час б’ємось за права громади! Були мої звернення і до Прем’єра, і до голови Житомирської ОДА. Попри обіцянки виконавчої влади врахувати думку населення – маємо те, що маємо.

Сьогодні у Мартинівській ОТГ відбулася сесія. Депутати прийняли рішення звернутися до суду за роз’ясненнями щодо розпорядження Уряду «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області».

Зі свого боку готовий і надалі підтримувати громаду у захисті її конституційних прав.
І нагадаю керівництву виконавчої гілки, що ви працюєте для людей, а не навпаки.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 червня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова