Андрій Пузійчук: Використання спрощенцями касових апаратів – це нонсенс

Президент Зеленський врешті почув ФОПів. Він вніс до парламенту законопроєкт про відтермінування введення касових апаратів для ФОПів до 1 січня 2022 року.

І це вже непогано. Однак це не розв’язання проблеми, а лише її відтермінування. Про це говорив під час ефіру на каналі «Прямий».

Однак, саме собою це питання не вирішиться. Адже через рік ситуація повториться.

Позиція нашої фракції полягає в тому, що це положення взагалі треба скасувати. Використання спрощенцями касових апаратів – це нонсенс.

Саме тому депутати з фракції «Батьківщини» зареєстрували альтернативний президентському законопроєкт.
Потрібно не відтягувати момент, коли ця бомба вибухне, а підійти до цього ґрунтовно – повністю скасувати запровадження реєстраторів розрахункових операцій для ФОПів.

Держава, тиснучи на малий бізнес, його просто знищує. Спостерігається чітка тенденція зменшення кількості зареєстрованих нових ФОПів. І при цьому підвищується фіскальний тиск.

Де логіка? Економіка падає і чим далі, тим гірша ситуація в країні. При цьому 50% надходжень до місцевих бюджетів – це кошти, які сплачують ФОПи на спрощеній системі оподаткування.

Саме про це потрібно думати владі. Про те, як створювати робочі місця, як наповнювати бюджети, як збільшувати економічний потенціал країни.

Так має чинити влада, яка дбає про свій народ, яка думає про стратегію розвитку держави.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 грудня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова