Андрій Пузійчук: Услід за підвищенням зарплат влада одразу виставила людям підвищені рахунки на газ

Влада продовжує тиснути на людей, витягувати з їхніх кишень останнє та ще й карати за бідність.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Пузійчук, обговорюючи в ефірі телеканалу «Україна 24» питання збільшення тарифів на газ та підвищення пені за борги по оплаті за комунальні послуги.

«Цікава виходить картина, якщо спробувати співвіднести це з нещодавнім «тріумфальним» підвищенням мінімальної заробітної плати аж на 277 гривень. До речі, це ж не означає, що всім ці 277 гривень реально доплатять. Віртуально, як зараз модно, підвищили зарплату і тут же цілком реально виставили збільшені на 45% рахунки за газ», – обурився народний депутат.

Андрій Пузійчук переконаний, підвищувати тарифи можливо лише у тому випадку, коли люди матимуть гідні зарплати й оплата комунальних послуг не буде суттєво вдаряти по гаманцю.

«Тобто кидають під місцеві вибори кістку й одразу висмикують її назад, ще й з відсотками!!! А потім ще й дивуються, чому в населення такі борги. Та в людей просто немає чим платити! Дайте європейські зарплати і тоді встановлюйте європейські тарифи», – зазначив Андрій Пузійчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова