Андрій Пузійчук: Український уряд необдуманими кроками введення локдаунів та встановлення карантинних обмежень знищує малий бізнес

Третина ФОПів та найманих працівників не змогли оформити компенсацію за урядовий карантин. А з-поміж тих, які звернулися, не всі отримали одноразову допомогу у 8 тисяч гривень.

На сьогодні у всьому світі держави підтримують малий бізнес, оскільки він є основою формування середнього класу, розвитку економіки та добробуту громадян.

На превеликий жаль, український уряд своїми необдуманими кроками введення локдаунів та встановлення карантинних обмежень знищує малий бізнес, оскільки наслідки таких заходів для нього є руйнівними та небезпечними.

Ті закони, які були прийняті наприкінці минулого року, передбачали одноразову виплату у розмірі 8 тисяч гривень.

Однак ця підтримка закінчилась у 2020 році. А проблеми не вирішено. Та й навіть якщо отримали виплату у 8 тисяч гривень, як довго на ці кошти можна годувати сім’ю?

Люди позакривали бізнес, втратили роботу і це не відновити в один момент 24 січня. Потрібна більш тривала та відчутна підтримка.

На жаль, нинішній уряд не може справитися з викликами сьогодення. Отже, виходом з цієї ситуації має бути його зміна.

Прем’єр-міністром та урядовцями мають бути фахові, професійні люди, які вміють приймати правильні, прогнозовані та ефективні рішення.

Однак чи захоче президент та його оточення мати на посаді прем’єр-міністра досвідченого політика – велике питання…

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 січня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова