Андрій Пузійчук: Тарифний обман українців продовжується

Сьогодні на сесії Житомирської обласної ради було прийнято рішення звернутися до Верховної Ради, Кабміну, НКРЕКП, Антимонопольного комітету та РНБО щодо заяви АТ «Житомиргаз» про зростання тарифу на розподіл газу, яка є спекулятивною,  дестабілізує соціальну та економічну ситуацію в Житомирській області.

Люди шоковані цинічністю «Житомиргазу», який, користуючись своїм монопольним становищем, абсолютно не дослухається ні до місцевої, ані до центральної влади.

25 жовтня житомиряни прийшли під стіни підприємства, щоб висловити своє обурення. А сьогодні акція протесту продовжилась під стінами облради.

Нагадаю, що нацрегулятор НКРЕКП планує переглянути вартість доставки голубого палива в кожній області. Відповідно зростання тарифу на розподіл може коливатися від 61% (Кіровоградгаз) до 443% (Луганськгаз). На моїй рідній Житомирщині воно анонсується в 2,5 раза!

Це означає, що якщо сім’я взимку використовує 200-300 кубів газу на місяць (а це 2000-3000 грн), то в разі підняття тарифу на розподіл навантаження на гаманець споживача зросте автоматично на 600-900 гривень на місяць.

У результаті виходить так, що уряд з усіх екранів говорить про те, що тарифи в цьому опалювальному сезоні зростати не будуть, а на практиці бачимо цілком протилежну ситуацію. Що це як не відвертий обман?

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 4 листопада 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова