Андрій Пузійчук: Сьогодні сховища порожні, а ціни на газ стрімко пішли вгору

Влітку, коли ціни на газ були нижчими у 6 разів,«Нафтогаз» мав можливість закачати до українських підземних сховищ мінімум 37 млрд кубометрів блакитного палива. Проте, як зазначила Юлія Тимошенко, сьогодні ці сховища порожні, а ціни на газ стрімко пішли вгору. Відповідно, фінансове навантаження через таку бездіяльність ляже на держбюджет та місцеві бюджети. За це мусить хтось […]

Влітку, коли ціни на газ були нижчими у 6 разів,«Нафтогаз» мав можливість закачати до українських підземних сховищ мінімум 37 млрд кубометрів блакитного палива.

Проте, як зазначила Юлія Тимошенко, сьогодні ці сховища порожні, а ціни на газ стрімко пішли вгору.

Відповідно, фінансове навантаження через таку бездіяльність ляже на держбюджет та місцеві бюджети. За це мусить хтось відповідати.

Тож фракція «Батьківщина» вимагає створити ТСК щодо дослідження діяльності«Нафтогазу» та розслідування критичної ситуації у сфері тарифоутворення, яка склалася внаслідок дій його посадових осіб.

Відповідна постанова №6108 вже зареєстрована у Верховній Раді.

Сьогодні ситуація щодо тарифів на тепло критична, меморандум між представниками місцевої влади,«Нафтогазом» та урядом щодо незмінних цін протягом опалювального сезону не працює. Люди нажахані, адже не розуміють, яких платіжок очікувати й головне – як їх оплачувати.

Парламент не може залишатися осторонь цих питань, адже вони стосуються безпосередньо громадян, які його обирали.

Тож окрім створення ТСК разом з колегами по фракції наполягатимемо на заслуховуванні у сесійній залі прем’єр-міністра, який мусить доповісти, як Україна буде проходити опалювальний сезон.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 жовтня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова