Андрій Пузійчук: Сьогодні країною керують нефахові люди, які не мають покрокових дій виходу з кризи

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль продовжує годувати суспільство солодкими обіцянками, не роблячи практично нічого для людей. Натомість маємо кризові ситуації у різних важливих сферах – фінансовій, економічній, медичній, енергетичній. Про це заявив в ефірі телеканалу «НАШ» під час обговорення піврічної діяльності уряду Шмигаля.

Насправді в державі не існує уряду Шмигаля. Є третій уряд президента Зеленського і керує ним особисто пан президент.

Зеленський продовжує проводити політику попереднього президента, не змінюючи практично нічого. Однак саме проти такої політики проголосували люди на президентських виборах у 2019 році.

Найбільш яскравим прикладом цьому є медична реформа, яка була започаткована колишньою міністеркою охорони здоров’я Супрун, що продовжується і донині, хоча Зеленський і обіцяв її скасувати.

На жаль, країною сьогодні керують нефахові люди. Ми не маємо покрокових дій виходу з кризи, плану скорочення безробіття, підняття економіки, розвитку країни.

У державі дефіцит бюджету в 300 млрд грн, а це понад 25 відсотків річного бюджету країни. Що робить уряд? А нічого. Хоча вже 15 вересня уряд має внести до парламенту проєкт Державного бюджету на 2021 рік, де також буде дефіцит бюджету. Жодних інструментів, як з цим країна буде жити, уряд поки що не пропонує.

Таке враження, що у влади зараз основне завдання – дотягнути до місцевих виборів 25 жовтня Що буде далі – сьогодні не знає ніхто.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 7 вересня 2020 року.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова