Андрій Пузійчук: Соціальні об’єкти мають слугувати людям, а не стояти пусткою

Політика держави потрібно спрямувати на створення широкої мережі соціальних об’єктів інфраструктури.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Пузійчук під час робочої поїздки в місто Коростень Житомирської області. Там політик відвідав недобудовані приміщення центральної міської лікарні та покинутого спорткомплексу.

«Двоповерхова будівля – операційна, готовність на 90%, дев’ятиповерхова – стаціонар хірургічного відділення, готовність на 70%. Трохи державного сприяння і хворі у Коростені зможуть отримувати ще більше якісних та оперативних медичних послуг. Лікарі під час спілкування нічого не просили для себе, лише б добудували їм приміщення, аби в сучасних умовах надавати допомогу пацієнтам», – зазначив Андрій Пузійчук.

Парламентар пообіцяв, що шукатиме можливість допомогти у завершенні будівництва медичного закладу та наголосив, що сьогодні потрібно робити все можливе, аби соціальні об’єкти приносили користь людям.

«У кожному населеному пункті соціальні об’єкти мають слугувати людям, там має вирувати життя, а не роками гуляти вітер серед голих стін!» – зазначив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова