Андрій Пузійчук: Потрібно, щоб влада не на словах, а на ділі забезпечила медикам гідну оплату праці та достойні умови

Дорогі медичні працівники!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання і слова заслуженої подяки за вашу плідну, таку важливу для суспільства працю.

Людське життя – найвища цінність. Якщо для декого це просто пишні слова, то для вас рятувати життя – це повсякденна праця, щоденний подвиг. Ваша робота не обмежується робочими годинами, ви завжди і щомиті готові прийти на допомогу.

Скільки б нових ліків не винайшла медицина, яким би сучасним не було обладнання, без людини, без лікаря всі ці відкриття безсилі.

І сьогодні, в часи пандемії, коли лікарі, ризикуючи власним життям, рятують мільйони, ми особливо розуміємо це.

Зі свого боку максимально докладатиму зусиль, щоб влада не на словах, а на ділі забезпечила гідну оплату вашої праці та достойні умови.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, достойної винагороди, поваги та вдячності за ваш щоденний труд. Уклін вам за важку працю, самовідданість, професіоналізм. Миру та злагоди вашим родинам!

P. S. Ну й особливі слова подяки та шани землякам-медикам з моєї рідної Житомирщини. Напередодні свята попри те, що був парламентський тиждень, вдалось через помічників передати особливі відзнаки. Вдячний за все!

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 21 червня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова