Андрій Пузійчук: Під виглядом закону влада намагалася проштовхнути корупційну схему надання держгарантій приватним компаніям

Завдяки й позиції «Батьківщини», озвученій Юлією Тимошенко з трибуни, вдалося відправити на доопрацювання законопроєкт 3807, в якому Слуги намагались проштовхнути корупційну схему надання державних гарантій приватним компаніям.

Законопроєкт з цілком мирною назвою «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах» нічим не здавався дивним.

Однак невідомо звідки перед першим читанням у ньому з’явилися норми двох інших корупційних законопроєктів, відхилених на минулому тижні – а саме про можливість надання державних гарантій невідомо яким приватним кампаніям на суму 5 мільярдів гривень.

І це в той час, коли в бюджеті колосальні дірки, коли економіка в кризі, скорочуються усі соціальні виплати, а коштів не вистачає навіть на виплату заробітних плат лікарям та вчителям. Фракція «Батьківщина» проголосувала проти цього ганебного законопроєкту.

Тож тим, хто планував отримувати відкати за мільярдні розбазарювання бюджету, сьогодні «не прокатило».

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 21 липня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова