Андрій Пузійчук: Нинішній локдаун – це імітація та спроба уряду показати хоча б якусь діяльність

Попри реалії життя народу та роботи бізнесу уряд продовжує наполягати на ефективності введених ним карантинних заходів. 

Про доцільність локдауну, зокрема, говорили під час вчорашнього ефіру.

На мою думку, яку, я певен, поділяє переважна більшість громадян, цей локдаун – просто імітація, спроба показати якусь діяльність. Власне, вся робота нинішнього уряду – це імітація: імітація економічного зростання, реалізації реформ, соціального розвитку тощо.

Високопосадовці неначе живуть в абсолютно іншій, відірваній від реальності площині. Все, що вони заявляють та постять, не має нічого спільного з щоденним життям країни.

Останній приклад – заява міністра про те, що треба було запастись шкарпетками заздалегідь, або ж купувати їх онлайн. І тепер він щиро не розуміє, чому про цю його заяву ходять анекдоти та фотожаби.

А це тому, що пан міністр не розуміє, що таке жити від зарплати до зарплати. Коли немає грошей для того, аби робити покупки про запас у будь-який момент. Що таке, коли немає роботи через цей їхній локдаун. Він не знає, що таке «немає Інтернету та комп’ютера», щоб робити покупки онлайн.

Я прямо бачу, як людина в селі робить онлайн замовлення і їй це замовлення оперативно доставляють. Або вона друкує ці шкарпетки на 3D принтері, які, як, напевне, вважає міністр, є у кожній хаті, ну або ж в кожній сільраді.

Урядовці просто не розуміють, як живуть люди, тому що самі ведуть абсолютно інший спосіб життя. Але все це було б смішно, якби не було так сумно…

Якби ж вся ця імітація, вдавана робота Уряду просто мала нульовий результат. Насправді вона наносить більше шкоди, ніж сама епідемія: знищується малий бізнес, люди втрачають роботу та дохід.

Про яку доцільність локдауну взагалі можна говорити. Єдиний позитив – це, те що українці у цій ситуації все ще здатні демонструвати неабияке почуття гумору.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 16 січня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова