Андрій Пузійчук: Маємо разом боротися з коронавірусом і стимулювати державу вживати всіх необхідних заходів

У боротьбі з шахраями, з націнками фармацевтичних компаній, з некомпетентністю працівників МОЗу і взагалі з відсутністю будь-де хоч якогось товару, зрозумів одне: Україна аж ніяк не готова до боротьби з коронавірусом.

–100 тест-систем на грип типу А і В.

–275 тестів на коронавірус (100 вже забрали, ще 175 обіцяють з початку наступного тижня).

–Тисяча захисних масок.

–Безконтактні інфрачервоні термометри.

Це те, що вдалося зібрати по крупинах, аби передати на Житомирщину.

У регіони була всього одна поставка тест-систем. Близько 900 штук розподілили на всі області. Житомирській дісталося 60 тест-систем. І все!!!

Вантаж із тестами та засобами захисту, який, як анонсував президент, прилетить в Україну завтра, невідомо за яким принципом розподілятиметься по Україні.

У нас щодня відбувається звітування про кількість нових хворих, але ніхто не каже про нові надходження до лікарень, про повне забезпечення і хворих, і лікарів всім необхідним. МОЗ, як, до речі, і деякі обласні чиновники, сухо констатують, що всього достатньо. Самі ж лікарі з районів б’ють на сполох: нічого немає, допоможіть хоч чимось.

Все, що перерахував вище, передаю на потреби районних лікарень рідної Житомирської області.

На пошуках не зупиняюся! Якраз шукаємо захисний спецодяг для лікарів. Ми маємо всі разом боротися з вірусом і стимулювати державу вживати всіх необхідних заходів!

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 березня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова