Андрій Пузійчук: Корупція в Державній архітектурно-будівельній інспекції завдає шкоди всій галузі

Фракція «Батьківщина» не підтримала законопроєкт №2680 щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Народний депутат від «Батьківщини» Андрій Пузійчук, доповідаючи позицію фракції щодо цього закону, зазначив, що замість ухвалювання подібних документів, варто просто викорінити зловживання у ДАБІ.

«Цим документом Верховна Рада фактично надає певні преференції «Укравтодору», дозволяючи не виконувати оцінку об’єктів, які мають значний вплив на довкілля, та не отримувати дозволи на будівництво автомобільних доріг із середніми та значними наслідками. Вплив від цього на людину та екосистему буде нищівним. Але у такому випадку чому преференції тільки «Укравтодору»? Газовики не можуть отримати дозволи на реконструкцію газотранспортних мереж. Відповідне звернення ми направляли до прем’єр-міністра. Подібні проблеми раніше були у приватного бізнесу, а зараз їх мають державні та комунальні підприємства», – обурився парламентар.

Андрій Пузійчук зазначив, що потрібно якнайшвидше викорінити зловживання у Державній архітектурно-будівельній інспекції, а не переінакшувати закони, намагаючись приховати їх.

«Корупція в Державній архітектурно-будівельній інспекції, як іржа роз’їдає та руйнує будівельну галузь. Закликаю розібратися з фактами корупції в цій інспекції і президента, і прем’єр-міністра! Вони так красномовно це обіцяли. Якраз завтра, у першу річницю інавгурації президента Володимира Зеленського, журналісти можуть запитати у нього, коли зникне корупція в органах ДАБІ? Чому досі не було політичної волі це зробити?» – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова