Андрій Пузійчук: Конституційний суд визнав неконституційними деякі карантинні обмеження

Зокрема визнано таким, що не відповідає Конституції, обмеження заробітних плат народним депутатам, суддям, прокурорам, іншим службовим і посадовим особам.

Дивні речі відбуваються.

13 липня на позачерговому засіданні Верховна Рада мала розглянути президентський законопроєкт про скасування обмеження зарплат чиновників.

Після того, як фракція «Батьківщина», інші опозиційні демократичні фракції, громадянське суспільство зініціювали активне обговорення цього питання в інформаційному просторі, Зеленський відкликав свій законопроєкт.
І от тепер маємо рішення Конституційного суду!
Збіг обставин? Не знаю…

Представник президента у Конституційному суді заявив, що це рішення є очікуваним і обґрунтованим, оскільки Верховна Рада не могла законом про держбюджет змінювати розмір зарплати, передусім суддів.

У мене тоді питання, а МОГЛА Верховна Рада вже стільки років поспіль законом про держбюджет ПРИЗУПИНЯТИ виплати вчителям, чорнобильцям, іншим малозахищеним категоріям громадян?

Хіба у цьому випадку немає порушень прав і свобод людини?
Чи у нас люди – це лише ті, які займають високі посади?
Це отак у нас «закон – один для всіх»?

Нагадаю, що було безліч звернень до Конституційного Суду на захист вчителів, лікарів, пенсіонерів, чорнобильців, і не лише від «Батьківщини»…
І де така ж оперативність як з високопосадовцями?

Коли на початку коронавірусної кризи було обмежено заробітну плату чиновників, президент Зеленський заявив: «мільйонні зарплати та премії пішли у минуле»!!!

Справді? Серйозно?

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 28 серпня 2020 року.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова