Андрій Пузійчук ініціює створення ТСК щодо розслідування фактів корупції в Державній архітектурно-будівельній інспекції

Сьогодні в органах ДАБІ необхідно провести ґрунтовне та всебічне розслідування фактів корупції, аби надати галузі можливість якісно працювати та розвиватися, створювати нові робочі місця та наповнювати бюджет.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Пузійчук під час наради з представниками галузі у Кабінеті Міністрів.

«Про факти корупції у ДАБІ багато сказано, написано, проведено журналістських розслідувань, але ніяких позитивних змін не відбувається. Стає тільки гірше: блокуються прийняття об’єктів в експлуатацію, не видаються дозволи на будівництво. Якщо раніше проблеми були у приватного бізнесу, то зараз їх мають державні та комунальні підприємства, об’єднані територіальні громади. Зловживання в ДАБІ настільки масштабні та системні, що про них і забудовники, і представники органів місцевого самоврядування, і активісти заявляють відкрито та прямо на усіх рівнях», – обурився народний депутат.

Андрій Пузійчук наголосив, що ініційована ним ТСК проведе ґрунтовне та всебічне розслідування фактів корупції в органах ДАБІ, винні будуть притягнуті до відповідальності, а галузь зможе працювати та розвиватися, створюючи нові робочі місця та наповнюючи бюджети.

«Ніхто мовчати більше не збирається! Час це зрозуміти і працівникам ДАБІ, які перетворили державний орган на джерело власного збагачення. Зовсім скоро їм доведеться відповісти за це, суспільство не буде терпіти! Я вніс пропозицію про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування фактів корупції в інспекції. Щиро дякую колегам депутатам, прем’єр-міністру, що підтримали мою ініціативу. Сьогодні звернувся до депутатських фракцій та груп, аби вони визначилися зі своїми представниками, які ввійдуть до складу ТСК», – зазначив Андрій Пузійчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова