Андрій Пузійчук: Домовленості про припинення вогню ніколи не виконувалися з боку РФ

Раніше вже було чимало заяв про припинення вогню, які не виконувались з боку РФ. Про це народний депутат Андрій Пузійчук зазначив під час ефіру на телеканалі «Наш».

«Учасники тристоронньої робочої групи прийняли рішення про повне та всеосяжне припинення вогню на Донбасі з 27 липня 2020. Саме воно начебто має стати базовою передумовою для політичного врегулювання. Однак раніше вже було чимало заяв, які не виконувались з боку РФ. І кожного разу після домовленостей про припинення вогню на лінії розмежування слідувало зв’язування рук нашим військовослужбовцям. Це обмежувало можливості давати потужну відсіч на дії агресора та реагувати на атаки російських угрупувань. Це треба визнати всім, у тому числі, президенту», – наголосив народний депутат.

Говорячи про стан виконання Мінських домовленостей, Андрій Пузійчук зауважив, що вони не працюють.

«Відповідно, президенту, який відповідає за зовнішню політику, варто ініціювати інший формат, який гарантуватиме безпеку Україні», – зауважив політик.

На переконання нардепа, Росія хоче формалізувати збройні угрупування й під дулами автоматів провести місцеві вибори в окупованому Криму та на окупованих територіях Донбасу.

«Цього категорично не можна допустити. «Батьківщина» неодноразово наголошувала: спочатку мир – потім вибори. Чи виконає свої зобов’язання Росія цього разу? Цього б дуже хотілося усім нам. Однак влада має бути готова до будь-якого розвитку подій і шукати дієвий механізм встановлення миру», – зазначив Андрій Пузійчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова