Андрій Пузійчук: «Батьківщина» разом з мільйонами українців продовжує боротьбу проти розпродажу української землі

Сьогодні Верховна Рада не спромоглася виправити помилку, яку допустила 18 травня цього року, підтримавши черговий законопроєкт з пакета так званої земельної реформи (реєстр. № 2195).

Під час розгляду у парламенті постанов про скасування цього рішення члени фракції «Батьківщина» на чолі з лідером Юлією Тимошенко відстоювали у Конституційному Суді право Українського народу на власну землю.

Але парламентська монобільшість глуха і сліпа. Вона не помічає антиконституційність прийнятих законопроєктів, про що я та інші народні депутати неодноразово зазначали.

Я, як і мільйони українців, маю велику надію, що офіційне тлумачення Конституції забезпечить повернення земельної реформи у конституційне русло і не дозволить позбавити українців національного багатства, яке український парламент віддав у руки чужинців замість того, щоб захищати інтереси українських громадян.

Тож наша команда «Батьківщини» разом з мільйонами українців продовжує боротьбу проти найбільшого злочину – продажу української сільськогосподарської землі.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 3 червня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова