Андрій Павловський: Цю корумповану владу невігласів треба міняти

Володимир Гройсман і його соціальний замполіт Андрій Рева з 1 січня 2018 року в Україні утворюють ще один контролюючий орган виконавчої влади – соціальну інспекцію, яка перевірятиме рівень бідності громадян та право на отримання соціальної допомоги, пенсій і субсидій.

Додаткові витрати на цю інспекцію з держбюджету – майже 50 мільйонів гривень. Відповідний урядовий законопроект 1 лютого було схвалено на засіданні Кабміну

Зверніть увагу, що соціальні інспектори без попередження і згоди громадян зможуть відвідвідувати їхнє житло і визначати рівень бідності родини.

Окрім того, всупереч чинному законодавству пенсії якимось чином віднесено до соціальної підтримки і пільг!

Володимир Гройсман і його замполіт Андрій Рева повинні нарешті зрозуміти, що пенсія – це не пільга, а страхова виплата і святий обов’язок держави щодо старшого покоління, яке створило суспільне багатство, з якого і отримують надприбутки владні олігархічні клани.

У нас надвеликі бюрократичні апарати, які треба скорочувати. І вимоги МВФ тут ні до чого – це просто логічно. Проте влада створює нову контролюючу службу. І яку! Не ту, що допомагатиме людям, а ту, що буде за гроші українців – за ними слідкувати і відбирати соцдопомогу і пенсії. Нібито нинішніх повноважень чиновникам для цього недостатньо. Цю корумповану владу невігласів треба міняти і щонайшвидше!

 Андрій Павловський, експерт з питань соціальної політики, член партії «Батьківщина», Facebook, 3 лютого 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова