Андрій Ніколаєнко: Україні потрібно переймати досвід Кореї, аби йти в ногу зі світовими економічними процесами

Логіка розвитку світової економіки підштовхує Україну до рішення, що «стрибок тигра», – це єдино можливий спосіб стати суб’єктом глобальних економічних відносин.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко під час виступу на Євразійській фінансовій конференції в Сеулі.

«Україна має необхідний набір макроекономічних даних для продукування того, що називають сучасним економічним дивом, заснованим на поєднанні реіндустріалізації та інформатизації суспільства. Тому сьогодні ми дуже уважно вивчаємо досвід інших економічних «тигрів»: Азії, Кореї, Ірландії», – зауважив Андрій Ніколаєнко.

Парламентар переконаний, що Україна має можливість використовувати найкращий досвід в акцентуванні державної політики, у формуванні стратегії розвитку економіки та фінансової системи, у взаєминах з міжнародними кредиторами. І може запропонувати потенційним інвесторам взаємовигідне співробітництво.

«Зміни, які відбуваються в Кореї завдяки фінтех-стартапам, поступово призвели до тектонічних зрушень як в індустрії, так і в державній економічній політиці. Уряд Кореї визначив фінансові технології наступним рушієм економічного росту. Щоб не залишитись на периферії процесів, що відбуваються у світовій фінансовій системі, Україні варто переймати передовий корейський досвід», – наголосив Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, що Андрій Ніколаєнко перебував у Республіці Корея у складі делегації депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова